* Obsługa połączeń numeru 19-471 dla niektórych operatorów może wymagać wybrania prefiksu 52.

Wszystko jest informacją

Wytwórnia Kotłów CO TILGNER mgr inż. Jerzy Tilgner

Dane teleadresowe

Lokalizacja

Piaski 30
63-300 Pleszew

Wyślij zapytanie

Dane kontaktowe

627421003

Godziny otwarcia :
Pon-Pt. 07:00 - 15:00
Sob. 07:00 - 13:00

Typ działalności :
detal, hurt, usługi, produkcja

Nasze kotły posiadają KLASĘ 5 i EKODESIGN, moc do 500 kw na ekogroszek oraz miał, pellet.

Kotły typu Tilgner eco KTM z automatycznym podajnikiem opału w zakresie mocy od 15 do 900 kW.
Kotły typu Tilgner eco KTM dużej mocy z automatycznym podajnikiem opału w zakresie mocy od 100 – 900 kW.
Kotły typu Tilgner eco EKR z palnikiem węglowym na eko-groszek w zakresie mocy od 15 do 1500 kW.
Kotły typu Bio-Pellet służące do spalania pelletu w zakresie mocy do 15 do 1000 kW.
Kotły PAROWE nisko i wysokociśnieniowe
Kotły Bio-Power przystosowane do spalania biomas w postaci szczap drewna, zrębków drewnianych, makulatury, trocin, słomy.
Kotły z rusztem mechanicznym wodne i parowe do 5 MW

Kotłownie kontenerowe
Kotły gazowe
Przenośniki ślimakowe.
Cyklony.
Odżużlacze
Usługi w zakresie instalacji c.o. i modernizacji kotłowni.

Kotły posiadają KLASĘ 5 i EKODESIGN, natomiast zakład posiada następujące certyfikaty:
Certyfikat ISO 9001 – 2015; TÜV Managament Service GmbH. Europen Quality Academy Memeber – Certyfikat Najlepsza Polska
Jakość. Certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego. Certyfikaty ekologiczne. Certyfikaty zgodności wg kryterium efektywności
energetycznej. Certyfikat Wielkopolska Jakość
Zapewniamy:

Krótkie terminy dostaw
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Transport do klienta
Doradztwo techniczne
Wysoką jakość produkowanych wyrobów
Atrakcyjne ceny

Dodatkowe dane teleadresowe

 • tel.
  627424765
 • serwis
  serwi...s@.pl
  627421003 w.36
 • serwis
  627429010
 • serwis
  660459852
 • sprzedaż
  627421003
 • sprzedaż
  627429010

Reklama

Promujemy Wypoczynek Promujemy Restauracje

Na Skarpie - Hotel i Restauracja

Hotel i Restauracja Na Skarpie w Tucznie oferuje możliwość doskonałego wypoczynku i rekreacja przez cały rok, także z dostępem do jeziora.. Gwarantujemy profesjonalne usługi hotelarskie oraz gastronomiczne. Organizujemy zjazdy, konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne, bankiety, śluby, wesela, studniówki, chrzciny oraz inne imprezy okolicznościowe. Restauracja z salą balową na 150 - 200 gości, natomiast w sali kameralnej restauracji do 80 osób. Polecamy catering na zamówienie oraz pełen asortyment dań kuchni polskiej, wysoką jakość potraw tradycyjnych. Potrawy w restauracji przygotowywane są na miejscu.

Pierogarnia Pod Aniołami w Bydgoszczy

Restauracja Pierogarnia Pod Aniołami w Bydgoszczy wyznaje dewizę, że zadowolenie klientów jest najważniejsze. Maksyma „klient ma rację” jest w tym wypadku zbędna. Znakomita domowa kuchnia i sumienność w doborze surowców owocują subtelnym smakiem potraw. Znakomicie skomponowane menu, uroda i uprzejmość personelu, dowolność w doborze dodatków sprawia, że każdy z konsumentów na pewno będzie mile zaskoczony tak samo jak faktem, że może wpływać na indywidualny smak zamówionych dań. Zapraszamy do wzięcia udziału w prawdziwej uczcie kulinarnej oraz odwiedzenia naszej Pierogarni w Bydgoszczy przy zbiegu ulic Pomorskiej oraz Cieszkowskiego

Restauracja Nad Stawkiem w Inowrocławiu

Restauracja znajduje się w sercu Parku Solankowego tuż przy tężniach w zabytkowym budynku nad stawem. Blisko 100-letnia tradycja kawiarnio-restauracji jest przez nas pielęgnowana od 1994 roku. W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór zup, dań mięsnych, jarskich, ryb, deserów oraz domowego ciasta. Mrożona kawa w gorące lato a zimą grzane piwo i wino. Muzyka na żywo uprzyjemnia spędzanie czasu w naszym lokalu. Codziennie organizujemy dancingi. W ofercie restauracji proponujemy także organizację imprez okolicznościowych, wesela, chrzciny, I komunia św. imieniny, spotkania biznesowe.

Restauracja Maestra w Bydgoszczy

Maestra to elegancka i wytworna restauracja zlokalizowana w budynku Opery Nova w Bydgoszczy. Dwadzieścia lat doświadczenia w gastronomii i organizacji imprez połączone z wykwintną i profesjonalną kuchnią, owocuje dla gości samymi pozytywnymi doświadczeniami kulinarnymi. Tu każde danie swoją nazwą, często i historią, nawiązuje do wystawianych na deskach Opery Nova musicali, oper i spektakli. Restauracja odwiedzana przez światowej sławy osobistości świata filmu podczas organizowanego Międzynarodowego Festiwalu Camerimage. Wyjątkowy klimat Opery odczuwalny jest tu na każdym kroku dzięki rekwizytom, manekinom w strojach scenicznych. Przestronne wnętrze daje poczucie swobody i odprężenia.

Restauracja Mirana w Inowrocławiu

Restauracja Mirana położona niedaleko centrum w miejscowości Inowrocław słynącej z miejscowych uzdrowisk i lecznictwa rehabilitacyjnego, oferuje wyśmienitą tradycyjną kuchnię polską oraz szeroko pojęty wachlarz usług cateringowych. Dzięki starannie wyselekcjonowanym składnikom przygotowywane są smaczne i zdrowe dania czego dowodem są wieloletni stali klienci. Wyborne i zróżnicowane menu opracowywane jest specjalnie pod rodzaj przyjęcia i okoliczności tak aby podkreślić jego charakter i porę roku. W restauracji zorganizujesz także wiele imprez okolicznościowych jak, wesela, bale, przyjęcia, studniówki, bankiety oraz imprezy firmowe i plenerowe na terenie Inowrocławia lub najbliższych okolic regionu.Nasze Rekomendacje

Informacja Telefoniczna i Gospodarcza - Informax

Dodaj wpis bezpłatnie!