* Obsługa połączeń numeru 19-471 dla niektórych operatorów może wymagać wybrania prefiksu 52.

Wszystko jest informacją

Historia działalności


Informacja Gospodarcza Informax swoimi korzeniami sięga lat 90 tych, kiedy to rozpoczęła swoją działalność w kraju na rynku Informacji Handlowych. W tamtym czasie wielkich przemian gospodarczych naznaczonych historycznie mnogością transakcji handlowych i szczególnym okresem dla rozwoju prywatnej przedsiębiorczości, zaistniała potrzeba rynku zwiększenia przepływu informacji dla nowo powstałych firmach wielu sektorów i branż oraz ich klientów. Zapewne wielu z nas pamięta czasy tzw. hurtowni polskiej, kiedy to praktycznie na każdym rogu kwitł wszelkiego rodzaju handel i usługi niejednokrotnie prowadzone przez tylko polskie firmy, także rodzinne. Wiemy, że wielu z nas wspomina te czasy z przysłowiową łezką w oku, gdyż wolny rynek wyglądał zupełnie inaczej niż dzisiaj. Biznes tamtych czasów stawiał różne wyzwania ale i zapotrzebowanie rynku i jego chłonność powodowała, że handel tętnił życiem pomimo inflacji i dewaluacji. Informacja Gospodarcza jako firma wyspecjalizowana w zbieraniu i udzielaniu informacji miała mnóstwo pracy, tak w terenie jak i na stanowiskach operatorskich. Proces zmian jaki następował z upływem lat ewoluował do tego stopnia, iż wydawany był cyklicznie bezpłatny miesięcznik o firmach oraz dwutygodnik Informator Bydgoski, którego nakład rósł z miesiąca na miesiąc.

Z upływem czasu i wzrostu technologii informatycznych jakie zachodziły, informacje drukowane zostały stopniowo wypierane nośnikami i narzędziami dostępnymi w sieci Internet. Niemniej błędem by było sądzić, iż zapotrzebowanie na informację werbalną udzielaną na żywo istotnie zmalało. Start i rozkwit usług GSM w Polsce począwszy o sieci PTK Centertel oraz innych operatorów wzmógł ruch połączeń telefonicznych na wielką i dotychczas nie spotykaną skalę. Początkowo elitarny ale z czasem coraz tańszy przez co dostępniejszy pakiet komórkowy, jest do dzisiaj źródłem największej liczby połączeń. Infolinia Handlowa prowadzona początkowo pod numerem skróconym 94-71 pomimo równoległego rozwoju infrastruktury internetu okazała się szybką, skuteczną metodą uzyskania informacji, tak z za biurka jak i terenu gdzie nie ma dostępu do internetu. Dla firm natomiast, nie drogą i ekonomiczną formą pozyskania klientów oraz usprawnieniem dotarcia do nich wszystkich zainteresowanych.

Choć obecnie rynek przepływu informacji gospodarczych o firmach jest zdominowany przez internet, to infolinie Informacji Handlowych cieszą się nie słabnącą popularnością. Minęło 25 lat od pierwszej inicjatywy w tej branży w naszym regionie, jednak jak ukazuje praktyka, wielu abonentów korzystających z naszych usług jest bardzo zadowolonych co niezmiernie nas cieszy i jest najlepszą rekomendacją do skorzystania z usług Informacji Handlowej.


                                                                                                                                        
                                                                                                                                                  Zapraszamy
                                                                                                                                                  Zespół Informacji Handlowej
Promujemy Wypoczynek Promujemy Restauracje

Na Skarpie - Hotel i Restauracja

Hotel i Restauracja Na Skarpie w Tucznie oferuje możliwość doskonałego wypoczynku i rekreacja przez cały rok, także z dostępem do jeziora.. Gwarantujemy profesjonalne usługi hotelarskie oraz gastronomiczne. Organizujemy zjazdy, konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne, bankiety, śluby, wesela, studniówki, chrzciny oraz inne imprezy okolicznościowe. Restauracja z salą balową na 150 - 200 gości, natomiast w sali kameralnej restauracji do 80 osób. Polecamy catering na zamówienie oraz pełen asortyment dań kuchni polskiej, wysoką jakość potraw tradycyjnych. Potrawy w restauracji przygotowywane są na miejscu.

140 lat tradycji i doświadczenia w lecznictwie uzdrowiskowym to powód do dumy. "Solanki" - Uzdrowisko Inowrocław znajduje się w uzdrowiskowej części Inowrocławia i jest doskonałym miejscem do wypoczynku i odzyskiwania zdrowia. W parku otaczającym SOLANKI znajduje się tężnia solankowa, która nasycając powietrze jodem i całą gamą innych mikroelementów stanowi naturalne inhalatorium. Specjalne opracowane programy medyczne zapewniają rehabilitację osobom ze schorzeniami narządu ruchu, kardiologicznymi i nadciśnieniem, po udarach mózgu, osobom chcącym zdrowo zrzucić zbędne kilogramy, osobom zmagającym się z bólem. Wszystko oparte na nowoczesnych i tradycyjnych metodach rehabilitacji >>>

Pierogarnia Pod Aniołami w Bydgoszczy

Restauracja Pierogarnia Pod Aniołami w Bydgoszczy wyznaje dewizę, że zadowolenie klientów jest najważniejsze. Maksyma „klient ma rację” jest w tym wypadku zbędna. Znakomita domowa kuchnia i sumienność w doborze surowców owocują subtelnym smakiem potraw. Znakomicie skomponowane menu, uroda i uprzejmość personelu, dowolność w doborze dodatków sprawia, że każdy z konsumentów na pewno będzie mile zaskoczony tak samo jak faktem, że może wpływać na indywidualny smak zamówionych dań. Zapraszamy do wzięcia udziału w prawdziwej uczcie kulinarnej oraz odwiedzenia naszej Pierogarni w Bydgoszczy przy zbiegu ulic Pomorskiej oraz Cieszkowskiego

Restauracja i Hostel Pod Lipami

Restauracja Pod Lipami w Jadownikach Rycerskich organizuje imprezy okolicznościowe takie jak wesela, chrzciny, komunie, jubileusze oraz inne uroczystości rodzinne. W naszej kuchni serwujemy smaczne dania wśród których są także tradycyjne potrawy kuchni polskiej. Zapraszamy.

Restauracja Nad Stawkiem w Inowrocławiu

Restauracja znajduje się w sercu Parku Solankowego tuż przy tężniach w zabytkowym budynku nad stawem. Blisko 100-letnia tradycja kawiarnio-restauracji jest przez nas pielęgnowana od 1994 roku. W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór zup, dań mięsnych, jarskich, ryb, deserów oraz domowego ciasta. Mrożona kawa w gorące lato a zimą grzane piwo i wino. Muzyka na żywo uprzyjemnia spędzanie czasu w naszym lokalu. Codziennie organizujemy dancingi. W ofercie restauracji proponujemy także organizację imprez okolicznościowych, wesela, chrzciny, I komunia św. imieniny, spotkania biznesowe.

Restauracja Mirana w Inowrocławiu

Restauracja Mirana położona niedaleko centrum w miejscowości Inowrocław słynącej z miejscowych uzdrowisk i lecznictwa rehabilitacyjnego, oferuje wyśmienitą tradycyjną kuchnię polską oraz szeroko pojęty wachlarz usług cateringowych. Dzięki starannie wyselekcjonowanym składnikom przygotowywane są smaczne i zdrowe dania czego dowodem są wieloletni stali klienci. Wyborne i zróżnicowane menu opracowywane jest specjalnie pod rodzaj przyjęcia i okoliczności tak aby podkreślić jego charakter i porę roku. W restauracji zorganizujesz także wiele imprez okolicznościowych jak, wesela, bale, przyjęcia, studniówki, bankiety oraz imprezy firmowe i plenerowe na terenie Inowrocławia lub najbliższych okolic regionu.

Imprezy okolicznościowe w plenerze

Firma Gran działa na rynku kujawsko-pomorskim od 1990 roku i zyskała już renomę niekwestionowanego lidera w swojej branży.Od lat dbamy o poziom oferowanych przez nas usług cateringu stale podwyższając ich jakość i poszerzając ich zakres. Organizuje imprezy okolicznościowe w miejscu zaproponowanym przez klienta lub w plenerze jak szkolenia, konferencje, sympozja, bankiety, koktajle, wesela, jubileusze, spotkania plenerowe, namioty, scena, pikniki, majówki, imprezy okolicznościowe rodzinne oraz firmowe.Nasze Rekomendacje

Informacja Telefoniczna i Gospodarcza - Informax

Dodaj wpis bezpłatnie!