* Obsługa połączeń numeru 19-471 dla niektórych operatorów może wymagać wybrania prefiksu 52.

Wszystko jest informacją

Lokale Biurowe, Lokale Usługowe, Hale Magazynowe Bydgoszcz

Dane teleadresowe

Lokalizacja

Równa 4, Przemysłowa 34
Bydgoszcz

Wyślij zapytanie

Dane kontaktowe

523427194, 601640608

Typ działalności :
import, detal, hurt, usługi, produkcja

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe UNI-TECH J. Sarnecki oferuje możliwość wynajmu od zaraz pomieszczeń biurowych i pomieszczeń magazynowych znajdujących na terenie Bydgoszczy. Znajdujemy się w niewielkiej odległości od Centrum, dlatego nasza propozycja jest bardzo atrakcyjna. Do proponowanych przez nas nieruchomości można łatwo dojechać komunikacją miejską. Proponujemy do wynajmu:

1. Nieruchomość ul. Równa 4 w Bydgoszczy. Położona w północno-wschodniej części Bydgoszczy Budynek biurowo-magazynowy, jednopiętrowy z trzema oddzielnymi klatkami schodowymi i oddzielnymi węzłami sanitarnymi, częściowo wynajęty. Obiekt składa się z wielu pomieszczeń- biura, pomieszczenia socjalne, magazynowe, poczekalnia, recepcja, sanitariaty. Powierzchnia do wynajęcia 920m2, w tym dwa pomieszczenia magazynowe, każde 34 m2. Istnieje możliwość prowadzenia działalności handlowej, biurowej i usługowej. Istnieje możliwość wynajęcia placu betonowego o pow. ok. 4000 m2 – częściowy zajęty,
Cena wynajmu placu 5 zł/m2 - do negocjacji. Lokal na parterze posiada pomieszczenia nadające się na gabinety lekarskie oraz posiada idealne warunki na działalność usługową typu przychodnie. Budynek jest ocieplony, wyposażony w instalację elektryczną, telefoniczną, co i wodno-kanalizacyjną. Nieruchomość jest ogrodzona i monitorowana. Istnieje możliwość parkowania samochodów. Cena wynajmu części biurowej 25 zł/m2- do negocjacji, Cena wynajmu części magazynowej 14 zł/m2 - do negocjacji Do opłat czynszowych doliczane są opłaty za media : prąd, wodę, ogrzewanie oraz podatek od nieruchomości.

2. Nieruchomość ul. Przemysłowa 34 w Bydgoszczy. Budynek biurowy trzykondygnacyjny, częściowo wynajęty, o łącznej pow. do wynajmu 1500 m2. Klatka schodowa dzieli piętra budynku na oddzielnie zamykaną stronę prawą i lewą. Parter o pow.390 m2, piętro 642 m2 oraz drugie piętro o pow. 639 m2. Budynek posiada wysoki standard wykończenia. Na każdym poziomie sanitariaty i łazienki oraz aneks kuchenny bez wyposażenia. Pomieszczenia na drugim piętrze(obecnie hale) można według uzgodnienia przystosować do potrzeb Najemcy. Budynek posiada instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, co. Przed budynkiem teren zielony z wydzielonym obszarem na około 80 miejsc parkingowych. Istnieje możliwość wynajmu części budynku. Cena wynajmu 25 zł/m2 – do negocjacji.
Do opłat czynszowych doliczane są opłaty za media : prąd, ogrzewanie oraz podatek od nieruchomości.

3. Hala magazynowo- produkcyjna ul. Przemysłowa 34 w Bydgoszczy. Hala magazynowo - produkcyjna o pow. 580 m2, trzy bramy wjazdowe wys. 3,90 m, szer. 3,5 m. Budynek posiada instalację elektryczną i wodno kanalizacyjną. Przy hali jest plac manewrowy utwardzony. Cena wynajmu hali 15 zł/m2 – do negocjacji. Istnieje możliwość wynajęcia pomieszczeń biurowych i socjalnych, miejsca parkingowe. Cena wynajmu pomieszczeń biurowych 22zł/m2 - do negocjacji. Do opłat czynszowych doliczane są opłaty za media: prąd, wodę, oraz podatek od nieruchomości. Teren ogrodzony, utwardzony i monitorowany, częściowo wynajęty.

Gorąco zapraszamy wszystkie małe i duże firmy do zapoznania się z naszymi propozycjami.
Zapytania prosimy kierować na nasz adres e-mail centrum@uni-tech.com.pl lub telefon 601640608

Reklama

Promujemy Wypoczynek Promujemy Restauracje

Na Skarpie - Hotel i Restauracja

Hotel i Restauracja Na Skarpie w Tucznie oferuje możliwość doskonałego wypoczynku i rekreacja przez cały rok, także z dostępem do jeziora.. Gwarantujemy profesjonalne usługi hotelarskie oraz gastronomiczne. Organizujemy zjazdy, konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne, bankiety, śluby, wesela, studniówki, chrzciny oraz inne imprezy okolicznościowe. Restauracja z salą balową na 150 - 200 gości, natomiast w sali kameralnej restauracji do 80 osób. Polecamy catering na zamówienie oraz pełen asortyment dań kuchni polskiej, wysoką jakość potraw tradycyjnych. Potrawy w restauracji przygotowywane są na miejscu.

140 lat tradycji i doświadczenia w lecznictwie uzdrowiskowym to powód do dumy. "Solanki" - Uzdrowisko Inowrocław znajduje się w uzdrowiskowej części Inowrocławia i jest doskonałym miejscem do wypoczynku i odzyskiwania zdrowia. W parku otaczającym SOLANKI znajduje się tężnia solankowa, która nasycając powietrze jodem i całą gamą innych mikroelementów stanowi naturalne inhalatorium. Specjalne opracowane programy medyczne zapewniają rehabilitację osobom ze schorzeniami narządu ruchu, kardiologicznymi i nadciśnieniem, po udarach mózgu, osobom chcącym zdrowo zrzucić zbędne kilogramy, osobom zmagającym się z bólem. Wszystko oparte na nowoczesnych i tradycyjnych metodach rehabilitacji >>>

Pierogarnia Pod Aniołami w Bydgoszczy

Restauracja Pierogarnia Pod Aniołami w Bydgoszczy wyznaje dewizę, że zadowolenie klientów jest najważniejsze. Maksyma „klient ma rację” jest w tym wypadku zbędna. Znakomita domowa kuchnia i sumienność w doborze surowców owocują subtelnym smakiem potraw. Znakomicie skomponowane menu, uroda i uprzejmość personelu, dowolność w doborze dodatków sprawia, że każdy z konsumentów na pewno będzie mile zaskoczony tak samo jak faktem, że może wpływać na indywidualny smak zamówionych dań. Zapraszamy do wzięcia udziału w prawdziwej uczcie kulinarnej oraz odwiedzenia naszej Pierogarni w Bydgoszczy przy zbiegu ulic Pomorskiej oraz Cieszkowskiego

Restauracja i Hostel Pod Lipami

Restauracja Pod Lipami w Jadownikach Rycerskich organizuje imprezy okolicznościowe takie jak wesela, chrzciny, komunie, jubileusze oraz inne uroczystości rodzinne. W naszej kuchni serwujemy smaczne dania wśród których są także tradycyjne potrawy kuchni polskiej. Zapraszamy.

Restauracja Nad Stawkiem w Inowrocławiu

Restauracja znajduje się w sercu Parku Solankowego tuż przy tężniach w zabytkowym budynku nad stawem. Blisko 100-letnia tradycja kawiarnio-restauracji jest przez nas pielęgnowana od 1994 roku. W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór zup, dań mięsnych, jarskich, ryb, deserów oraz domowego ciasta. Mrożona kawa w gorące lato a zimą grzane piwo i wino. Muzyka na żywo uprzyjemnia spędzanie czasu w naszym lokalu. Codziennie organizujemy dancingi. W ofercie restauracji proponujemy także organizację imprez okolicznościowych, wesela, chrzciny, I komunia św. imieniny, spotkania biznesowe.

Restauracja Mirana w Inowrocławiu

Restauracja Mirana położona niedaleko centrum w miejscowości Inowrocław słynącej z miejscowych uzdrowisk i lecznictwa rehabilitacyjnego, oferuje wyśmienitą tradycyjną kuchnię polską oraz szeroko pojęty wachlarz usług cateringowych. Dzięki starannie wyselekcjonowanym składnikom przygotowywane są smaczne i zdrowe dania czego dowodem są wieloletni stali klienci. Wyborne i zróżnicowane menu opracowywane jest specjalnie pod rodzaj przyjęcia i okoliczności tak aby podkreślić jego charakter i porę roku. W restauracji zorganizujesz także wiele imprez okolicznościowych jak, wesela, bale, przyjęcia, studniówki, bankiety oraz imprezy firmowe i plenerowe na terenie Inowrocławia lub najbliższych okolic regionu.

Imprezy okolicznościowe w plenerze

Firma Gran działa na rynku kujawsko-pomorskim od 1990 roku i zyskała już renomę niekwestionowanego lidera w swojej branży.Od lat dbamy o poziom oferowanych przez nas usług cateringu stale podwyższając ich jakość i poszerzając ich zakres. Organizuje imprezy okolicznościowe w miejscu zaproponowanym przez klienta lub w plenerze jak szkolenia, konferencje, sympozja, bankiety, koktajle, wesela, jubileusze, spotkania plenerowe, namioty, scena, pikniki, majówki, imprezy okolicznościowe rodzinne oraz firmowe.Nasze Rekomendacje

Informacja Telefoniczna i Gospodarcza - Informax

Dodaj wpis bezpłatnie!